Tworzenie stron WWW

Tworzenie stron www - CMS, podgląd edycji treści na żywo. Zwiększ widoczność dzięki profesjonalnej stronie Internetowej.

Alfabet Sukcesu » tworzenie stron www

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Tworzenie w pełni responsywnych stron Internetowych czyli stron dopasowujących się do różnych rozdzielczości ekranu. Dzięki stronie responsywnej klient szybciej dotrze do informacji nie tylko na komputerze ale i telefonie komórkowym czy tablecie. Responsywność strony Internetowej wpływa również na pozycję w wyszukiwarkach internetowych np. Google. Gotowa strona Internetowa posiada prosty w obsłudze system CMS, system zarządzania treścią (content management system). Dzięki systemowi CMS będziesz mógł dowolnie edytować treść, zdjęcia i inne elementy Twojej strony Internetowej !

tworzenie stron www

WordPress

Strony powstają na najlepszej dostępnej platformie na rynku. Sprawdź > WordPress

Profesjonalna strona Internetowa

Nowoczesny design

Pełna responsywność

Edycja treści z podglądem na żywo

Łatwe przystosowanie pod pozycjonowanie

Skrzynka pocztowa

Oryginalna strona

Opieka nad stroną

Domena

Hosting

CMS

Sklep Internetowy

System płatności

Pełna responsywność

Edycja treści z podglądem na żywo

Powiadomienia email

Skrzynka pocztowa

Zarządzanie treścią

Stan w magazynie

Koszyk zakupów

Hosting

Domena

Zaplecze SEO

Zaplecze SEO to szereg dodatkowych stron Internetowych, które mają na celu polepszyć widoczność innej strony w wyszukiwarkach Internetowych.

Przykładowe realizacje stron internetowych

xkinetic.pl

elgrawer.pl

kebabmaxx.pl

Strona responsywna

W obecnych czasach prawie wszyscy korzystamy z telefonów, tabletów czy laptopów o różnych rozdzielczościach. Nie można więc pozwolić sobie na stronę, która nie będzie w pełni dopasowana do urządzeń mobilnych. Badania wykazują, że coraz więcej osób przegląda Internet w telefonach. Brak responsywności strony Internetowej może przyczynić się do utraty klienta. Strony internetowe muszą być przyjazne nie tylko dla ludzi, ale również dla robotów, które stale monitorują Internet. Responsywność strony WWW przyczynia się do pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

strona responsywna

Modernizacja strony WWW

Świadczę usługi modernizacji stron, przerabiam strony na responsywne, czyli przystosowane do urządzeń takich jak tablet czy telefon. Zmiana szaty graficznej czy zmiany w rozmieszczeniu elementów na stronie są konieczne, aby przystosować witrynę do istniejących potrzeb potencjalnych klientów. Zapraszam do współpracy. Dowiedz się jak duży jest rynek marketingu i reklamy https://alfabet-sukcesu.pl/pozycjonowanie-stron-internetowych/marketing-i-rynek/

modernizacja strony internetowej

Opieka nad stroną internetową

Często brakuje czasu na zajęcie się stroną Internetową. Projekt strony www ale  również i administrację nad stroną www może zapewnić Alfabet Sukcesu. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zarządzaniu stroną, wystarczy domówić usługę opieki nad nią. Wycena jest indywidualna, zależna od zakresu działań do wykonania.


Modernizacja stron internetowych

Posiadasz własną stronę w Internecie, lecz z biegiem czasu konkurencja cię wyprzedziła? Konwersja na stronie jest niska ? Najwyższy czas na zmianę strategii. Internetowe narzędzia analityczne pozwalają na obserwacje zachowań klienta, dzięki czemu możemy poprawiać jakość naszej strony internetowej. Wpływa to nie tylko na pozycjonowanie naszej strony, jak również na zwiększenie prawdopodobieństwa dokonania akcji przez użytkownika odwiedzającego stronę www.

  • Znajdę słabe punkty Twojej strony.
  • Twoja strona może od dziś być responsywna.
  • Zmienię szatę graficzną.
  • Wprowadzę nowy content.
  • Wygeneruje nowe słowa kluczowe.
  • Zwiększę popularność Twojej marki.
  • Zwiększę pozycję w Google.
Stworzenie strony

Stworzenie strony

Jeżeli chcesz zaistnieć w internecie, stworzenie strony zostaw nam.

#SEONASTART

Wybierz pakiet SEONASTART i uzyskaj rabat na pozycjonowanie strony Internetowej!! Zadbaj o treść na stronie, aby dotrzeć do klienta szybciej. Dzięki SEO możesz dopasować frazy do ściśle określonej grupy docelowej oraz zwiększyć swoje pozycje w wyszukiwarkach. Dowiedz się więcej na temat pakietu SEO NA START.