Alfabet Sukcesu reklama i marketing internetowy | Pozycjonowanie stron www

Analiza ruchu na stronie Internetowej

Analiza ruchu na stronie Internetowej - Oferta agencji reklamowej Alfabet Sukcesu

Analiza ruchu

Nie potrafimy czytać w myślach klienta, lecz dzięki analizie ruchu na stronie WWW możemy dowiedzieć się o kliencie paru cennych informacji, np. jakie podstrony najbardziej interesują klientów, jakich urządzeń używają, gdzie klient kończy wędrówkę między podstronami, jak trafił na naszą stronę internetową. Na podstawie takich danych i poznania ilości odwiedzin odpowiednich sektorów na stronie, śmiało można edytować serwis pod klienta, czy też prowadzić sezonowość na stronie WWW. Analiza witryny przyczyni się w znacznym stopniu do Twojego sukcesu.

Usługa analizy ruchu na stronie Internetowej

Każda wykonywana usługa jest inna, dlatego wycena jest dobierana do projektu ! zadzwoń 510094029 ta współpraca się opłaci!

Zachowanie klientów

Często zadajesz sobie pytanie: co interesuje klienta? Odpowiedź może przynieść zastosowanie odpowiednich narzędzi, które pozwolą na obserwację zachowań klientów na stronie internetowej. Poznanie jak porusza się klient i ile razy zostały odwiedzone podstrony, może w znaczny sposób pomóc w prowadzeniu strategii marketingowych, co przełoży się na Twoje zyski.

Wartościowy ruch

Ważne jest generować wartościowy ruch na stronie internetowej, ponieważ przyniesie on zysk oraz wzmocni relacje klienta z Twoją firmą. Generowanie ruchu, który nie przynosi efektów niekoniecznie jest pożądany, dlatego dzięki poznaniu analityki internetowej, możesz skupić się na kliencie, który nie tylko przełączy podstrony i wyjdzie, ale również dokona zakupu.

Oferta analiza ruchu sieciowego

 1. Poznanie zainteresowań klientów.
 2. Pozyskanie informacji z jakich urządzeń korzystają klienci.
 3. Zdobycie wiedzy, która pomoże przebudować stronę internetową.
 4. Dowiesz się, w którym miejscu klient opuszcza stronę.
 5. Ilość odwiedzin na danych podstronach.
 6. Łatwiejsze prowadzenie stron zależnych od sezonów.
analiza ruchu na stronie internetowej
 • Cennik pozycjonowania

  Koszt usługi SEO strony www

 • Kampania reklamy internetowej

  Zwiększenie widoczności firmy w sieci

 • Tworzenie stron www

  Wizytówka internetowa dla firm