Alfabet Sukcesu reklama i marketing internetowy | Pozycjonowanie stron www

Kampania Google Adwords

Umiejętne prowadzenie kampanii reklamowych Google Adwords pozwala na precyzyjne docieranie do wcześniej wyselekcjonowanych grup docelowych. Inwestycja w reklamę Google ADS zwiększy Twój zysk oraz wejścia na stronę internetową.

Agencja reklamowa Alfabet Sukcesu » Kampania reklamowa Google Adwords

Kampania Google Adwords

W przeciwieństwie do pozycjonowania stron internetowych, reklama jaką jest Google Adwords pozwala na większą kontrolę prowadzonych działań. Narzędzia analityczne pozwalają nam ocenić, która grupa reklam będzie dla nas skuteczniejsza. Pozytywne jest również to, że panujemy nad przeznaczonym budżetem i w każdej chwili można go zmniejszyć lub zwiększyć. Specjaliści od marketingu internetowego i od SEM, przeprowadzając analizę firmy, tworzą precyzyjne kampanie docierające do grup klientów, które nas interesują. Dzięki takim działaniom wiemy, że każda wydana złotówka za kliknięcie linku w wyszukiwarce może przyczynić się do sprzedaży ponadto podpisania zyskownego kontraktu.

Linki sponsorowane

Cena za prowadzenie kampanii linków sponsorowanych

Tu konieczna jest konkretna wycena usługi, trzeba przeanalizować ile produktów lub usług będzie trzeba zareklamować.

Gdzie wyświetlane są reklamy Google Ads ?

  1. W wyszukiwarce Google i innych wyszukiwarkach.
  2. W witrynach odwiedzanych przez Twoich klientów.
  3. Na różnych urządzeniach.
  4. W wybranych lokalizacjach lub językach.

Reklama w wyszukiwarce jest oznaczona prostokątem z napisem reklama. Poniżej znajdują się już wyniki organiczne czyli naturalne nienależące do Google Adwords.

Darmowa wycena reklamy Google Ads

Uzupełnij poniższy formularz

Wprowadź adres email
Dla jakiej strony chcesz zwiększyć widoczność
*POLE OBOWIĄZKOWE OZNACZONE GWIAZDKĄ
Jeżeli chcesz żebyśmy oddzwonili zostaw w treści wiadomości numer telefonu. Podanie imienia, nazwiska i strony internetowej jest dobrowolne. Podanie e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez Alfabet Sukcesu

Usługa powiązana, w którą warto inwestować